Rekapitulace webináře Unicorn Network
4. května 2018
Prezentuje: Dan Settgast


Tento webinář je vlastnictvím Unicorn Network, Inc. a SafeZone, Inc., a nesmí být nahráván a distribuován veřejnosti.Jakékoliv přepisy / překlady poskytované " Síla MY " nejsou oficiální. Počkejte prosím na oficiální anglické rekapitulace a překlady, kde jsou uvedeny kompletní podrobnosti, prezentované během jakéhokoli webináře.

Odmítnutí odpovědnosti: vždy jste osobně zodpovědní za své vlastní jednání; nic obsažené v tomto, nebo v jakémkoli webináři nesmí být z jakéhokoli důvodu bráno jako rada. Proveďte svou vlastní analýzu a promluvte se svými vlastními odborníky před přijetím jakýchkoli rozhodnutí, například těch, které se týkají zdraví, financí, daní a podnikání.

 

Témata v této rekapitulaci:

1. První velký globální projekt třetích stran v rámci SafeZone, který bude brzy ...

 

Vážení členové Unicornu,

Pro ty z vás, kteří mě neznáte, je moje jméno Dan, a jsem jedním ze zakladatelůUnicorn Network. Jsem rád, že jsem dnes s vámi a sdílím tuto skvělou zprávu!

Za prvé, mám zprávu pro všechny, kteří čekají na další krok v CBM a WSS, důležitou zprávu. Pro vás bude k dispozici speciální webinář 15. května 2018 v 11:00 PDT s důležitými aktualizacemi a pevným rozvrhem výplaty.

Za druhé, s radostí oznamuji, že jsme obdrželi oficiální potvrzení, že měna Rainbow je právní forma platby v rámci Evropské unie, kdy se jak prodejce, tak i kupující zboží / služby dohodnou pro TWNKL, jako svou měnu pro transakci.

Kromě toho jsme obdrželi potvrzení, že transakce s nemovitostmi, která byla oznámena 16. března 2018, byla první transakcí v oblasti nemovitostí, která měla být zpracována v kryptoobchodu v Německu, a samozřejmě to bylo provedeno v měně Rainbow .

A na webové stránce aukce https://www.twnklbds.com/ najdete mnoho různých položek k prodeji, včetně nemovitostí, které se nacházejí v Německu a Gruzii.

Stručně řečeno: děláme dějiny! Není Bitcoin, Ripple, nebo Ether, ale Rainbow Měna!

Pracujeme na strategiích pro zvýšení povědomí o společnosti TWNKL a samozřejmě na získání hodnoty našeho TWNKL až tam, kde patří.

Takže zde je naše hlavní téma pro dnešek. Dnes budeme hovořit o našem prvním velkém globálním projektu třetí strany, který bude spuštěn v rámci SafeZone. Abychom jasně uvedli, není to projekt, který jsme vyvinuli; jedná se o projekt třetí strany, se kterým jsme vybudovali partnerství.

Jedná se o projekt, který je ideální pro naši filozofii kouzelně měnícího se světa a děláme z něj lepší místo. Tento projekt má potenciál vyplácet miliony amerických dolarů provize a bonusy našim členům a má potenciál ušetřit všem z nás 50% až 90% našich účtů za elektřinu, bez ohledu na to, kde žijeme. Tento projekt je skvělý, je větší než jakýkoli z našich vlastních projektů a můžeme být pyšní, že se rozhodli s námi spolupracovat.

Tento projekt je v souladu s tím, o co Greenpeace, Organizace spojených národů a všechny země na této planetě usilují, o 100% čistou, obnovitelnou energii pro celý svět a zastavení globálního oteplování.

Podívejte se na toto krátké video vytvořené společností Greenpeace International za účelem lepšího porozumění:

[Prezentované video během webináře bude brzy k dispozici na nadcházejícím webu]

Nyní, jak se můžeme podílet na této revoluci? Zajistěte lepší a efektivnější technologii!

Měl jsem to potěšení, setkat se v Německu s technikem, který v roce 2009 vytvořil svůj tým, s cílem vyvinout solární technologii, která je asi 3,8krát účinnější než průměrné solární panely, kterou nyní můžete vidět po celém světě, na střechách.

V roce 2011 byli připraveni podat patentovou technologii a v roce 2014 byl patent udělen. Musíte mít na paměti, že tato technologie je průkopnická, hrací měnič. Hovoříme o 3,8krát vyšší efektivitě. A to je důvod, proč si zatím zachovali tajemství.

Jako další krok, v roce 2015, spolupracovali s technologickou univerzitou v Německu, aby vědecky schválila svou technologii, což se stalo v roce 2017.

Takže s tímto projektem máme patentovanou technologii a samozřejmě máme na palubě držitele patentu / vynálezce. A tato technologie je vědecky schválena německou technologickou univerzitou.

Nyní jsou připraveni vyvíjet výrobky založené na jejich technologii a po certifikaci se dostat do hromadné výroby.

Takže nemluvíme o určitých produktech, které by mohly být dobré nebo velké, ale mluvíme o celé technologii, technologii, která mění hru. S naším partnerem a naší kampaní pro veřejnost jim budeme pomáhat získat to, co potřebují. A to, co potřebují, je spousta peněz, aby se mohli zaměřit na vývoj jejich technologií. Cílem je dodávat elektřinu po celém světě od roku 2022.

Mluvit s velkými investory a potenciálními partnery v odvětví které obsahuje riziko, že ztratí kontrolu nad svou technologií a to i při patentování. Rozhodli se proto o zahájení globální kampaně pro vytížení a spolupráci s Unicorn Network za tímto účelem.

Zde je několik čísel o světové spotřebě elektrické energie. V roce 2017 podle Wikipedia. Celý svět spotřebovává přibližně 20 000 hodin TerraWatt (TWh) elektrické energie za rok. V roce 2014 byl podíl světové spotřeby energie na výrobě elektřiny podle zdroje uhlí vyšší než 40,8%, zemní plyn 21,6%, jaderný 10,6%, vodní 16,4% a další zdroje (solární, větrné, geotermální, biomasa atd.) o 6,3% a ropa o 4,3%.

Nyní musíte vědět, že slunce dodává 1,5 miliardy TWh ročně, jen se slunečním zářením, které zasáhne naši planetu. Takže pokud budeme mít technologii, která dokáže převést jen malou část této sluneční energie na elektřinu a zpřístupnit ji 24 hodin denně 7 dní v týdnu, TA-DAAA! - celý problém by byl vyřešen.

Zde je jeden z nejzajímavějších faktů o této technologii. Není to jen fotovoltaika, protože fotovoltaické systémy přeměňují jen asi 5% energie slunečního světla na elektřinu. Tato technologie o níž mluvíme, samozřejmě využívá fotovoltaický proces, ale navíc využívají termogenerátory tzv. Peltierových zařízení a další postupy, které produkují více energie v jednom procesu. A vzpomeňte si, mluvíme o tom, že výstup je asi 3,8krát vyšší než jednoduché PV (fotovoltaické) systémy. A díky kombinaci těchto různých technologií nalezli způsob, jak je elektřina dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže ne jenom když svítí slunce. To je jeden z hráčů.

Kromě toho se s touto technologií rozloučíme s veřejnou centralizovanou rozvodnou sítí krok za krokem.

Než budeme hovořit o nejdůležitějších událostech této kampaně a o tom, co je v ní pro člena Unicorn, je zde další video, které velmi dobře vysvětluje větší obrázek, protože kombinujeme solární technologii s blokovou technologií:

[Prezentované video během webináře bude brzy k dispozici na nadcházejícím webu]

Takže průkopnická technologie, o které mluvíme, je součástí třetí průmyslové revoluce. Jejich cílem je vybudovat mikroenergetické sítě po celém světě a snížit náklady na elektřinu alespoň o 50% bez ohledu na to, kde žijete.

Takže zde jsou hlavní body nadcházející kampaně:

Takže crowdfunding začne 21. května 2018.

Přesvědčili jsme naše partnery, aby umožnili 2-týdenní fázi, kdy výhradně vy, členové Unicornu a lidé, které jste pozvali, máte možnost se zaregistrovat a zapojit se do kampaně a navíc získat speciální 10% sleva na tyto žetony.

A tato fáze bude zahájena v pondělí 7. května 2018.

Nyní se můžete zeptat: "Ale není to ICO? Proč Dan mluví o crowdfundingu? "No, mluvíme o crowdfundingu, protože každý token je voucher pro produkt nebo službu, která má být dodána později, což je 100 kWh elektrické energie; zatímco většina organizací ICO nemá produkt nebo službu, která by měla být poskytnuta za token. Takže proto dělá tento projekt crowdfunding.

Existuje ale ještě více:

Existuje affiliate program, který vám vyplácí až 8% provizi, plus rodinné bonusy za 5 generací, když pozvete ostatní na účast. A provize jsou placeny v TWNKL pro všechny příkazy, které jsou placeny s kryptoměnou a provize jsou uhrazeny v USD za všechny objednávky placené s fiat měnou.

Nyní uděláme krátký přehled:

V pondělí 7. května zahajujeme projekt sluneční energie, výhradně pro vás, členy Unicorn, v předstihu - 2-týdenní období.

O dva týdny později se 21. května oficiálně zahajuje kampaň na "crowdfunding".

Takže můžete použít tyto 2 týdny pre-crowdfunding, abyste se postavili. Pro propagaci projektu budete mít reflink a bannery.

A na základě počtu žetonů a cenového rozpětí od US $ 1 až US $ 5 za token, mluvíme o celkovém objemu více než 16 milionů dolarů hodnoty provizí pobočky, která vám bude vyplacena, členům Unicorn. A tato příležitost k vydělávání peněz začíná v pondělí. Takže můžete hned začít vydělávat peníze. A samozřejmě znáte naše pravidla: nemusíte kupovat žetony, abyste se mohli podílet na affiliate programu. Víte, že je to jeden z našich slibů, že nemusíte platit, abyste se mohli účastnit.

Takže toto činí tento projekt určitě pro každého. Pokud se chcete zúčastnit, samozřejmě si můžete zakoupit žetony a pokud chcete, můžete zaplatit s TWNKL. Pokud chcete jen investovat nějaké peníze, pak tento projekt můžete podpořit. A samozřejmě, webová stránka je nastavena tak, že budete moci vidět vaše přihlášky a vaše provize. A ano, samozřejmě budete moci vybrat své provize.

Takže to je určitě milník v historii sítě Unicorn Network, protože poprvé globální projekt třetí strany spolupracoval s Unicorn Network. A můžete si být jisti, že v příštích měsících a letech bude mnoho, mnoho dalších.

- Kromě měn fiat, jako USD nebo Euro, a kromě kryptoměn jako Bitcoin nebo Ether, přijmou TWNKL za současnou tržní hodnotu, pro platby.

- Prodávají tokeny a každý z jejich žetonů je vhodný pro 100 kWh elektřiny, které mají být doručeny od 1. ledna 2022.

Například v Německu stojí 1 KWh asi 35 amerických centů. To znamená, že 100 kWh v Německu má hodnotu přibližně 35 USD. Známky však nebudou prodány za 30 USD, 20 USD nebo 10 USD, ale za 1 USD za token.

Pokud ve vaší domácnosti máte spotřebu energie, řekněme například 2500 kWh, stačí jen 25 žetonů, aby vaše elektřina pokryla celý rok. Nebo potřebujete 250 USD za 10 let elektrické energie. Proto jsem na začátku řekl, že můžete ušetřit až 90%.

Nyní existuje plán na příštích 40 měsíců a žetony jsou přísně omezeny na 50 milionů žetonů celkem. Začínáme, jak jsem vám řekl, na 1 USD za token. Poté zvýší cenu svých žetonů každý měsíc o 10 centů, dokud za 40 měsíců nedosáhne cenu 5 USD za žeton, což je stále po celém světě.

Co se stane, když vy, z jakéhokoli důvodu, nemůžete získat a používat elektřinu, když si kupujete žetony?

No, tato skvělá zpráva je součástí blokové technologie. Takže můžete své žetony kdykoli prodávat a vy ani nebudete potřebovat výměnu, protože náš solární projekt bude mít vlastní tržiště, kde budete moci prodat žetony, které už nepotřebujete, za současnou hodnotu. Takže, i když nechcete počkat až do roku 2022, budete mít s těmito žetony štěstí.

Nezapomeňte tedy na pondělí, kdy web přichází živě a ano, bude zde podrobná bílá kniha, vysvětlující tuto technologii. A bude existovat odkaz na patent, takže ti z vás, kteří se zajímají o technologii a patent, si mohou přečíst a pochopit, jak to funguje.

To je vše pro dnešek. Dávejte pozor na oznámení v SafeZone a v našich Skype místnostech, abyste vám nic neušlo. Samozřejmě budeme mít webinář příští týden, kde se představí vynálezce technologie.

Děkuji za poslech. Mějte skvělý den nebo noc v závislosti na tom, kde se nacházíte, buďte hrdí na to, že jste jednorožcem (věřte mi, že je stále lepší a lepší), a samozřejmě vždy HAPPY HEALTH.

Mimochodem, mluvil jsem o HAPPY HEALTH, dnes ráno mě Dr. Forsytem telefonoval a rád mě oznámil, že budou seznamy nabídek na TWNKLBDS, které budou zaplaceny s Twinkles, které může být použit pro některé jeho léčby. To je určitě neslýchané pro jakoukoli jinou kryptoměnu.

Takže vám děkuji. Vše nejlepší. Ahoj.

 

S vaším úspěchem v mysli,

Dan Settgast, a

Váš tým podpory WAZZUB

 

 

***

 

Informace z podpory:

 

Podpora Live Chat je dostupná prostřednictvím následujícího odkazu.

https://join.skype.com/c0Wv3Vdf8njE

 

Pro všechny webové servery Unicorn Network:

Přihlaste se a přečtěte si recapitulaci a zaregistrujte se na webináře zde: https://www.safe.zone (WEBINÁŘE šwstiúhelník)

 

Pro všechny informace o webináři Rainbow Currency:

Přečtěte si recapitulaci a zaregistrujte se na webináře zde:

https://www.rainbowcurrency.com (tlačítko REKAPITULACE WEBINÁŘE z menu)

 

Nezapomeňte se také podívat na Radio Safe Show!

Živě každé úterý a čtvrtek od 9 do 10 hodin v USA. Poslouchejte živě a podívejte se na minulá show: https://www.safe.zone  (šestiúhelník RADIO SHOWS)

 

 

***

BUĎTE S NÁMI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH!

 

Můžete se také s námi spojit přes internet. Hodnotíme Vaši podporu, lajkujeme, sdílíme a komentujeme. Děkuji!

Spojte se s Unicorn Network a SafeZone na Facebooku

https://www.facebook.com/UnicornFoundationOfficial

https://www.facebook.com/UnicornNetworkOfficial/

https://www.facebook.com/SafeZoneOfficial/

https://www.facebook.com/RainbowCurrency

 

Spojte se s Unicorn Network a SafeZone na Twitteru

https://twitter.com/UnicornFndtion

https://twitter.com/UnicornNetwork

https://twitter.com/SafeZoneInc

 

Můžete být také s Rainbow Currency Foundation!

Twitter: https://twitter.com/RainbowCurrency

Reddit: https://www.reddit.com/r/RainbowCurrency/

BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2735483

Facebook: https://www.facebook.com/groups/531871263858847

Telegram: https://t.me/joinchat/IGdYD0UEDO7YmEWg3VZWww

 

 

***

 

Odmítnutí odpovědnosti za výši provize:

Bylo vynaloženo veškeré úsilí, abychom přesně reprezentovali náš projekt. Všechny příklady výsledků nelze interpretovat jako příslib nebo záruku výdělků. Vaše úroveň úspěchu při dosahování výsledků na našich webových stránkách, závisí na čase, který věnujete projektu, na vašich znalostech a na různých marketingových dovednostech. Jelikož se tyto faktory liší podle jednotlivců, nemůžeme zaručit žádný úspěch ani konkrétní výsledek. Nejsme zodpovědní za žádné vaše akce. Materiály na našich webových stránkách mohou obsahovat informace, které obsahují nebo vycházejí z výhledových prohlášení. Výhledová prohlášení poskytují naše očekávání nebo prognózy budoucích událostí. Toto prohlášení můžete identifikovat tím, že se netýkají pouze historických nebo aktuálních skutečností. Používají se slova, jako je "předvídat," "odhadovat", "očekávat", "projektovat", "zamýšlet", "plánovat", "věřit" a další slova a pojmy obdobného významu v souvislosti s popisem potenciálních výsledků zisku.

 

 

Copyright © 2018 Unicorn Network, Inc. a SafeZone, Inc. Všechna práva vyhrazena.